Logo

«Піна днів». Незабутня вечірка

«Піна днів». Незабутня вечірка

Як казав Еклезіаст – все марнота марнот, а як писав француз Борис Віан, все – піна днів. І як герої Віана заслуговували на красиву метушню перед стрибком у небезпечні води життя, так ми пропонуємо розділити під час 
26 BookForum
 з нами цю піну днів, читання і радість перед поверненням до буденності.
За 10 років на Читомо вийшли сотні розмов із письменниками, видавцями, літературними менеджерами, дизайнерами etc. З нами ставалися репортажі з сільських бібліотек і найбільших книжкових виставок світу, сотні фестивалів, презентацій, читань і перформансів, десятки тисяч книжок. Змінювалися новини, на наших очах поставали й зникали книгарні, видавництва, спільноти й сервіси, засновувалися нові інституції. Ми залучали авторів, партнерів, ставали друзями, зневірювались і знову знаходили в собі сили вірити, шукали кошти й програмістів, думали, що дорослі, і дорослішали.
Тим часом, аудіокнигарня АБУК тільки починає своє існування, перетворюючи літери на звуки. Це перші кроки й пошук власних голосів. Перший рік – час, коли підтримка особливо цінна. Це час, коли планів більше, ніж уже зробленого. Ми хочемо об'єднати довкола аудіоформату всі українські видавництва. Ми пишемо листи по всьому світу, полюючи на бестселери. Ми шукаємо нові історії, створюємо лекції й подкасти, озвучуємо підручники, шукаємо голоси для аудіоспектаклів.
І в цій піні, шумовинні днів усі ми гортаємо й гортаємо сторінки книжок, слухаємо їх і добру музику.
У передмові до українського перекладу Фредерік Беґбеде пише, що читання «Шумовиння днів» дає змогу помолодшати. Що далі простувати життям, то молодшим стає цей текст. Деякі автори швидко старіють, інші не дають постаріти нам. Так, проектові «Читомо» 10 років, першій українській аудіокнигарні «Абук» – немає і року. Але у піні днів можна читати, радіти й розважатись так, щоб завжди бути молодими.
За цей час із нами всіма станеться:
• багато музики й цитат із прекрасного роману Бориса Віана «Шумовиння днів», що виходить у видавництві «Вавилонська бібліотека», а аудіоверсія – у першій українській аудіокнигарні «АБУК»;
• шампанське, пінисте пиво і неспішне спілкування в атмосфері промзони й руїн-бару;
• спогади і флешбеки, нові ідеї і мрії;
• незабутні танці під DJ-сети у піні…
Дрес-код за бажанням: купальник, дощовик*
*дощовик можна буде придбати на вході
Вхід вільний