Logo

Psychedelia: Edwin Hubble/Sex Blender/y-y-y

Psychedelia: Edwin Hubble/Sex Blender/y-y-y

Котельня Ruїn Bar - осередок психоделічної музики у Львові, і саме тому знов настав час для найпсиходелічнішого концерту цієї осені - Psychedelia!
Заради такого тріпу цього разу до нас завітають зірки Київського пост-року - Edwin Hubble і дві не менш улюблені місцеві банди - Sex Blender & y-y-y!
Звичайно, музику цих гуртів не можна підв'язати під один жанр, але це навіть на краще, адже їх усіх об'єднує одне - Психоделія! 🌿
Line-up:
(Progressive rock from Lviv)
🎸Edwin Hubble
(Post rock/experimental/instrumental, Kyiv)
Edwin Hubble - гурт, живий виступ якого запам'ятовується на все життя. Увесь їх живий сет - це тріп, після якого тремтять руки і калатає серце. Edwin Hubble складається з професіоналів, які повністю віддаються музиці, майже кожен учасник займається музикою близько 15ти років. Випустили два альбоми та очікується третій!
🎸Sex Blender
(Stoner/Heavypsych/Krautrock, Lviv)
Ці хлопці відомі не тільки в Україні, а й в Європі, психоделічний мікс стоунеру і краутроку не відпускає слухача ні не секунду. Цього року в Sex Blender вийшов новий альбом, тому на Psychedelia вони нас порадують як старими, так і новими треками!
🎸y-y-y
(Psychodelic Rock, Indie, Lviv)
Гурт у-у-у - молоді кислотні авантюристи, що грають інді-рок українською мовою. Їх музика - нове слово у Львівському психоделі🌿
Буде П̴̢̙͌̔̎с̶̙͚̄и̶̰̫̭̓͒̃х̷̘̺͖̓о̵̠̼̭͆͗̔д̸̧̙͉̓͑е̸̲̬̉̒̎л̸͍̬͛і̴͇̲̏̌ч̶̘̯̬͒н̴͕̲̄̈́͝о̵̨̋̂̕.
Фото: Katya Lugovaya
Декорації: Solips Lab

Фото